Dukano dieta. Kas tai ?

Labai liekna Kate Middleton – dabar Kembridžo Kunigaikštienė – be abejonės yra Dukano dietos fanė. Tai buvo knyga, kuri buvo „bestselleriu“ Prancuzijoje kelis metus iš eilės. Dabar tai sulaukia dar daugiau dėmesio, kai ši dieta jau išbandyta. Ir nereikia stebėtis. Dukano dieta pagelbėjo 5 milijonams žmonių numesti svorio. Daininkė Jennifer Lopez ir modelis Giselle Bundchen pranešė, kad svorį atsiradusį po gimdymo, numetė būtent Dukano dietos dėką.

Buvo plačiai žinoma, kad Kembridžo Kunigaikštienė prieš savo vestuves, kartu su motina naudojo Dukano metodą, kad numestų keletą nereikalingų kilogramų.

Dukano dietaDukano dieta buvo sukurta Prancūzijos daktaro Pierre Dukan‘oprieš daugiau nei 10 metų, kaip pagalba viršsvorį turintiems žmonėms.

Iš esmės, tai 4 fazių, didelio baltymų kiekio, mažo kalorijų kiekio mitybos planas. Čia nėra maisto svėrimo ir kalorijų skaičiavimo. Tu gali valgyti kiek tik nori ir kada tik nori tol, kol tavo maistas sudarys liesi baltymai.

Faktiškai, baltymai yra pagrindinis maistas visose 4 fazėse, kartu su avižų sėlenomis, vandeniu ir 20 minučių pasivaikščiojimu kiekvieną dieną. Daržoves galima valgyti tik nuo antros fazės pridedant šiek tiek vaisių ir viso grūdo maisto.

Skamba girdėtai ? Taip, tai labai panašu į Atkinso dietą. Dietininkai praranda po 1 kilogramą svorio per dieną pirmos fazės metu. Pagal Dukaną, tai leidžia kūnui pradėti išgyvenimo fazę. Daktaras prižad, kad alkis dings po 3 dienų dietos laikymosi.

Vis dėl to, Daktaras įspėja, kad dietininkai gali susidurti su sunkaus kvėpavimo, burnos ertmės išdžiūvimo ir panašiomis problemomis, dėl mažo kiekio angliavandenių. Plačiau apie Dukano dietą rasite: čia.