Drabužių vaikams ieškome Lietuvoje

Pasaulisdelne.lt – drabužiai vaikams nevykstant į Italiją

vaikiski rubaiArgi ne paradoksas, kad Italija, kuri yra vertinama kaip mados tėvynė, ne visada primenama kalbant apie drabužius, o štai specialistai iš komunikacijos pasaulio, pristatydami savo paslaugas, skatina mintimis nusikelti į Florenciją? Kita vertus, būtent apie tokius paradoksus įdomu rašyti. O priežastis, dėl kurios pradėta gvildenti ši tema, įvardijama www adresu BlackFlorence.com.

Kita priežastis, dėl ko rašomos šios eilutės, yra visai metaforiška: įdomu, ar pasaulis gali būti toks mažas, kad tilptų į delną? Toks klausimas kyla apsilankius viename portale, pavadintame išties metaforiškai: Pasaulisdelne.lt.

Sunku pasakyti, ar pasaulis delnan telpa, ar ne, tačiau akivaizdu, kad parduotuvės lentynose pridėta gausybė gerų dalykų, pavyzdžiui, nebrangių batukų, palaidinių, drabužių komplektukų. Turėtų patikti ir tiems pirkėjams, kurie mėgsta sutaupyti.

Ieškote liemenės vaikui? O gal džemperio? Daug tėvų dairosi, kur apranga ir kokybiška, ir nebrangi. Kiek trunka paieškos? Labai įvairiai. Tačiau šiais laikais viskas kur kas paprasčiau, pakanka prisiminti pavadinimą „Pasaulis delne“ ir suvedus tokį internetinį adresą apsižvalgyti, kas pateikiama (ir už kiek siūloma). Juks tai:

  • Greita ir lankstu, mat nereikia derintis prie parduotuvės darbo laiko.
  • Naudinga piniginei, mat kiekviena kaina – ne lupikavimo, o sąžiningos prekybos pavyzdys.
  • Kalbant apie asortimentą tinkami tokie apibūdinimai kaip platus, gausus, stebinantis. Nes tikrai yra ką pasirinkti.
  • Pats reikšmingiausias punktas – kokybė. Nes kiekvieni tėvai ieško tokių drabužių, kurie vaikams būtų patogūs, nesukeltų alergijų ir, aišku, puikiai tiktų mažiesiems pasaulio tyrinėtojams.

Tęsiant šią temą reikia pabrėžti, jog apranga gali būti gera ne tik užsienio parduotuvėse. Gyvename mažoje šalyje, bet yra kuo didžiuotis, yra kur apsipirkti, o ir piniginė ne visada ištuštėja iki paskutinio cento. Šio optimizmo nestinga, kai žinome, kur dairytis vaikiškos aprangos, kad sūnums ir dukroms būtų komfortiška.

Vaikiškų drabužių paieška atveda į parduotuvę Pasaulisdelne.lt, kurioje – ne tik kokybiška apranga, bet ir tokios prekės kaip žuvų taukai. O kiek visko dar siūloma, įsitikinsite apsilankę. Svarbiausia – apsipirkti galima greitai, nereikia nė į mados tėvynę Italiją vykti.