Drabužiai vaikams turi būt perkami atsargiai

drabuziai vaikamsInternete dabar galima daugumą prekių įsigyti daug mažesnėmis kainomis, o drabužiai vaikams irgi siūlomi su geresniu antkainiu nei siūlo populiariausios parduotuvės ar prekybos centrai. Bet, renkantis vaikiškus drabužius, reikia atsižvelgti ne tik į kainą bei kokybę, bet ir tų rūbelių audinio sudėtį, nes mat kai kurie vaikai yra alergiški tam tikroms medžiagoms. Vaikiškus rūbelius internetu pirkti yra naudingiausia dėl to, kad pasirinkimas yra žymiai didesnis, tuo labiau, kad tėvams pavyksta sutaupyti ne vieną dešimtį eurų. Jeigu ir jūs ieškote kuo pigesnių rūbelių, bet nenorite gauti prastos kokybės gaminių, tai tiesiog dairykitės internete – čia rasite įvairiausių pasiūlymų.

Ieškant vaikiškų drabužėlių nevalia dairytis aklai, ypač atsargūs turėtų būti tie, kurie ieško drabužių per skelbimų portalus. Ten yra daug nekokybiškų rūbų.

Kaip minėjome, vaikiškų drabužių audinys yra itin svarbus, nes nuo jo priklauso ar vaikui atsiras alergijos bei bėrimai ar ne. Trumpai tariant, kai kurie vaikai yra alergiški tam tikriems sintetiniams audiniams, todėl tėvai yra priversti ieškoti natūralesnės tekstilės rūbelių. Geriausia būtų rinktis medvilnės, šilko, vilnos bei kitus rūbelius, kuriuose yra mažai sintetinio audinio. Pagrindinis sintetinis audinys, kuris naudojamas rūbų gamyboje, yra būtent poliesteris.

Ką turite žinoti apie rūbelius, kurie gaminami iš poliesterio? Tai yra audinys, kuris leidžia įvairius drabužius gaminti mažesniais kaštais, todėl tokio audinio turintys rūbai būna pigesni. Bet, reikia pabrėžti ir tai, kad ypač maža dalis vaikų yra alergiški šiam audiniui. Dažniausiai pasitaiko tokios situacijos, kuomet tėvai įsivaizduoja alergiją būtent dėl poliesterio, nors specialistai pabrėžia, kad visokie bėrimai dažniausiai kyla dėl to, kad tie rūbeliai per daug retai skalbiami. Matote, poliesteris pasižymi tuo, kad jis sulaiko drėgmę t.y. audinys jo nesugeria, todėl viskas lieka ant vaiko odos. Tai reiškia, kad dažniau bėrimai atsiranda dėl higienos problemų, o ne alergijų. Be abejo, yra ir tokių žmonių, kuriems yra ta alergija, tačiau tai pasitaiko itin retam žmogui.

Ieškant rūbelių, neturėtumėte bijoti rinktis daugiau poliesterio audinyje turinčių rūbelių.