Drabužiai internetu

drabuziai internetuMūsų šalyje vis labiau augant el. prekybai, sparčiai daugėja ir parduotuvių, kur drabuziai internetu yra parduodami vos ne per pus pigesnėmis kainomis nei įprastose prekyvietėse. Daug žmonių dabar rūbus perka neišleisdami daug pinigų, nes pastebima, kad el. parduotuvės, patirdamos mažas išsilaikymo išlaidas, prekių antkainių neišpučia į aukštumas – dabar drabuziai vyrams bei moterims yra labai pigūs ir gerokai pigesni nei anksčiau. Tiesa, el. prekybos subtilybėmis domisi ne visi vartotojai, todėl vis atsiranda žmonių, kurie nežino pagal kokius kriterijus reikėtų rinktis parduotuves internete ir kaip jas reikėtų atskirti pagal patikimumą.

Kiekvienam naujokui svarbu žinoti tai, kad elektroninėje erdvėje visada atsiras aferistų, kurie bandys apgauti ar kaip kitaip pasinaudoti žmonių naivumu. Pirmiausia, jeigu norite ieškoti sąžiningų pardavėjų, juos siūlytume rinktis pagal veiklos registravimą. Matote, jeigu pardavėjas jums nenurodo pagal kokią teisinę formą užsiima prekyba rūbais, jis ko gero apskritai niekuo neprekiauja – jie tik nurodo fiktyvias prekes, o galiausiai – paima žmonių pinigus ir dingsta. Tam, kad to nebūtų, reikėtų prieš perkant pasidomėti – el. parduotuvėse prie kontaktų ar informacijos skilties visada turite rasti aprašymą kuo užsiima pardavėjas ir pagal kokį teisinę formą veikla yra vykdoma. Tai gali būti įmonė, fizinis asmuo, kuris dirba pagal individualios veiklos pažymą ir t.t. Turite rasti vardą bei pavardę ir aišku – pažymos numerį. Jeigu tai įmonė, rasite jos pavadinimą bei kodą. Šios informacijos pakanka ieškant atsiliepimų.

Per paieškos sistemas kiekvienas pirkėjas gali rasti jiems aktualias rūbų parduotuves. Pavyzdžiui, vyrams užtenka paieškos sistemose suvesti „vyriški rūbai“ ir jie iškart gaus visą sąrašą parduotuvių, kuriose bus prekiaujama rūbais būtent vyrams. Čia vėlgi – apsisaugojant, būtina suvesti to pardavėjo duomenis paieškos sistemose ir ieškoti atsiliepimų. Jeigu blogų nerandate, tai ko gero jūs radote patikimą el. parduotuvę.

Vis dėlto, jeigu norite sutaupyti ir landžiojate po skelbimų portalus, reikėtų būti atsargiems, nes ir taip aišku, jog ten saugumo praktiškai nėra – sėkmės reikalas ar pataikysite ant sąžiningo pardavėjo ar ant sukčiaus.