Dovanų idėjos draugei

Artėja jūsų geriausios draugės gimimo diena, o jūs vis dar nesugalvojote, ką jai padovanoti? Nėra ko nerimauti. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kokios dovanų idėjos geriausiai tiks, norint pasveikinti draugę tokia svarbia proga.

Dovanų idėjos draugeiSena gera tiesa tinka ir šįkart – nėra geresnės dovanos už drauge praleidžiamą laiką. Šiuo atveju verta atsižvelgti į tai, ką mėgsta veikti jūsų draugė ir kuo ją nustebintumėte. Jeigu jai nesvetimas azarto troškimas ir aštrūs pojūčiai, nustebinkite draugę šuoliu parašiutu ar guma. Tokią dovaną ji prisimins dar ilgus metus. Jeigu organizuojate šventę su didesne kompanija, kodėl gi neužsakius plaukimo baidarėmis? Tai bus puiki galimybė susitikti ir praleisti laiką gamtoje. Dar vienas veiklos pasiūlymas – kelionė. Pasinaudokite kelionių agentūros paslaugomis ir nustebinkite bičiulę atostogomis, kurių ji nusipelnė. O kur dar galimybės apsilankyti mėgstamiausio atlikėjo ar grupės koncerte? Pasidomėkite, kada į Lietuvą atvyksta bičiulės mylimi muzikantai ir pasirūpinkite bilietais – garantuojame, jog draugė liks nustebinta ir sužavėta. Jeigu sveikinamos merginos gimimo diena vasarą, kodėl gi nepadovanojus bilietų į muzikos festivalį ir nenuvykus ten drauge su ja? Kaip ir minėjome, patirtis, kurią padovanosite bus daug vertingesnė už bet kokį daiktą ir paliks prisiminimus visam gyvenimui.

Jeigu nusprendėte dovanoti daiktus, apmąstykite, kas labiausiai patiks jūsų bičiulei. Žinoma, merginoms ir moterims puikiai tinka ir įvairios grožio priemonės, kurių niekada nebūna per daug. Šiuo atveju tiks ir rinkinys veidui – pavyzdžiui, dieninis ir naktinis kremai, lūpų balzamas – arba plaukų priežiūros priemonės – nuo šampūnų, kondicionierių iki įvairiausių serumų ir kaukių. Vis dėlto, renkant grožio produktus, reikia puikiai žinoti draugės odos tipą, mėgstamus kvapus ir gamintojo preferencijas.

Sentimentalu, bet miela dovanoti ir knygas ar užrašines. Skaitydama romaną ar pildydama užrašų knygelės puslapius draugė prisimins ir jus bei drauge patirtas akimirkas.

Taigi, dovanų idėjos draugei priklauso nuo konkrečios merginos, kurią sveikinate, norų ir pomėgių. Atsižvelkite į jos charakterio ypatybes ir išrinkite dovaną, suteiksiančią daugiausiai džiaugsmo ir leisiančią galvoti apie jūsų parodytą dėmesį ir šventei pasibaigus.