Domina app kūrimas ir ne tik? Štai ką reikia žinoti.

app kurimasIeškant specialistų interneto svetainių kūrimui, visada siūloma adekvačiau vertinti pasiūlymus, o ne tik atsižvelgti į žemas kainas. Nėra skirtumo ar jus domina app kūrimas ar interneto svetainių dizaino projektavimo paslaugos – visada specialistai turi būti pasirenkami pagal gerus atsiliepimus. Pasak ekspertų, yra nemaža tikimybė nusivilti paslaugomis tuomet, kai pasirenkami patys pigiausi pasiūlymai. Jeigu būtų kreipiamasi į profesionalus, kurie šioje srityje dirba daug metų, tuomet logiška, kad jų paslaugų įkainiai tikrai bus didesni nei manėte. Tad, į ką būtina atsižvelgti renkantis specialistą tiek svetainių, tiek dizainų, tiek ir logotipų kūrimo darbų atlikimui?

Ne paslaptis, kad daugelis klientų renkasi specialistus per paieškos sistemas. Tą patį galite daryti ir jūs, tik nepamirškite, kad pirmosiose vietose esantys pasiūlymai negarantuos aukščiausios paslaugų kokybės ir žemų kainų. Pavyzdžiui, jeigu jums reikalingas logotipų kūrimas, tuomet šį terminą ir vedate paieškoje. Neskubėkite rinktis pirmosiose vietose esančių pasiūlymų. Jums reikėtų susidaryti sąrašą paslaugų teikėjų, kurie randami pirmosiose vietose. Galiausiai, liks tik išsiųsti užklausas ir atlikti minimalią analizę.

Prieš siunčiant užklausas dėl konkrečių darbų, patartina prieš tai pasidomėti siūlomomis paslaugomis, jų kokybe bei pačiais specialistais. Pavyzdžiui, dešimtuke gali būti tokių paslaugų teikėjų, kurie vis dėl to turi neigiamų atsiliepimų. Jeigu taip ir yra, tuomet tokį paslaugų teikėją metate iš savo sąrašo. Galiausiai, liks tik keli patikimi specialistai arba įmonės, kurioms turėsite išsiųsti užklausas.

Norint sužinoti kuo tikslesnę paslaugų kainą, jums reikės kuo smulkiau aprašyti norimas paslaugas. Pavyzdžiui, jeigu kalba eina apie aplikacijos kūrimą, turėsite detaliai aprašyti kaip ji turi veikti, kas tai per aplikacija ir kokios funkcijos joje bus. Pabrėžtina, kad aplikacijų kūrimo metu gali tekti mokėti papildomą sumą, jeigu neturėsite jokio dizaino projekto. Suprojektuoti aplikacijos dizainą kainuos papildomai. Tad, protinga būtų iš anksto kreiptis į dizainerius, jog šie viską padarytų. Tai, be abejo,  kainuos papildomai.

Užsakant bet kokias su IT susijusias paslaugas, svarbiausia yra kreiptis ne į tuos specialistus, kurie dirba pigiai, o į tuos, kurie dirba kokybiškai.