Dantų implantavimas

dantu imlantaiKiekvienas žmogus svajoja turėti gražią šypseną, bet ne visada tai lemia burnos priežiūra. Net ir kruopščiai prižiūrintys dantis dažniausiai jų netenka dėl kažkokių kitų priežasčių. Tai gali būti kažkokios infekcijos, ligos ar fiziniai susidūrimai, dėl kurių tie dantys yra netenkami. Geriausia tai, kad medicinos srityje viskas yra taip pažengę, jog bet kuris žmogus dabar gali turėti naujus ir blizgančius dantis, net jeigu prieš tai turimas dantis buvo prarastas visiškai. Tam yra dantų implantavimas, kuris leidžia atkurti prarastus dantis ir taip sutvarkyti visą burnos ertmės estetinį vaizdą.

Privačiose klinikose ši procedūra yra atliekama profesionalių gydytojų. Jeigu jūs galvojate apie naujų dantų implantavimą, siūlytume rinktis tas klinikas, kurios turi geriausius atsileipimus. Dažniausiai patenkinti pacientai negaili gerų žodžių ir pagiria gydytojus internete ar jų asmeninėse interneto svetainėse. Susiraskite griausią kliniką savo mieste ir nedelsiant užsirašykite pas odontologą dėl šios procedūros. Neprošal būtų ir patiems pasidomėti visais šios procedūros ypatumais, nes matote – tai nėra pigi procedūra, kuria galėtų sau leisti kiekvienas, tuo labiau – tai nėra nemokamas dantų gydymas kaip viešose klinikose.

Dantų implantavimas yra tokia procedūra, kuri atliekama gana ilgą laiką, nes viskas priklaus nuo to, kaip įsuktas implantas prigyja prie jūsų žandikaulio. Paprasčiausiai, atliekant implantavimo procedūrą, gydytojas pirmiau įsuka implantus, o tada jums reikės laukti kažkiek dienų, kol tas implantas prigis. Per tą laikotarpį gali paaiškėti, kad implantai buvo atmesti ir neprigijo, o tada gydytojas ieškos kitų būdų arba tiesiog informuos jus dėl esamų aplinkybių. Jeigu implantas kuo puikiausiai prigyja, tada yra paruošiama karūnėlė, kuri atitiktų jūsų dantų liniją, formą bei spalvą. Pati karūnėlė yra uždeda taip, kad ji būtų tiksliai susilyginusi su kitais jūsų dantimis, jog kramtymo metu nejustumėte jokio diskomforto.

Dantų implantacijos procedūros kiekvienoje klinikoje yra atliekamos galbūt už skirtingą kainą, tačiau ta kaina ne visada būna skirtinga žymiai. Ji gali keistis vos keliais eurais. Jums reikia surasti odontologijos kliniką ir išsirinkti geriausią specialistą.