Dantų implantacija

implantacijaDantų atkūrimo procedūromis naudojasi daug žmonių, tačiau kiekvienas renkasi jam priimtiną variantą. Odontologijos klinikose yra siūlomos tiek implantacijos, tiek ir protezavimo procedūros. Jos yra skirtingos ir kiekvienu atveju pasitelkiamos atsižvelgiant tik į paciento situaciją. Tai reiškia, kad kartais protezavimu pasinaudoti kai kurie pacientai negali, todėl jiems būtina implantacija. Šios procedūros turi ir skirtingas kainas, nes pats gydymas turi skirtingus ypatumus bei techniką. Pacientui pirmiausia yra rekomenduojama apsilankyti pas privatų odontologą, nes viešose įstaigose dirbantys specialistai ne visada atlieka tokias procedūras t.y. dėl implantavimo reikėtų kreiptis būtent į privačias odontologijos klinikas.

Lietuvoje implantavimo procedūromis dažniausiai naudojasi tie, kurie nori turėti gražią šypseną nenaudojant jokių protezų. Tai būna tiek jauni, tiek vidutinio ar senyvo amžiaus žmonės. Tiesa, implantacija pasinaudoti gali tik tie, kurie gali sau leisti tai finansiškai, nes ši procedūra nėra kainuojanti vos kelis eurus. Ji trunka ir gana ilgą laikotarpį, o jis priklauso ir nuo implantuojamų dantų kiekio. Visada reikėtų apsilankyti pas specialistą, jog šis galėtų patarti ką geriausia būtų rinktis. Privačiose klinikose jūs galite gauti visą būtiniausią informaciją apie dantų implantavimo procedūrą.

Dantų implantavimas trunka gana ilgokai nes čia pirmiausia yra vykdomas pasiruošimas, įsukami implantai, o po to uždedamos specialios karūnėlės, kurios atitinka reikalingas dantų formas. Implantai yra dedami gana paprastu principu – pirmiausia yra įdedami patys implantai, kurie yra iš titano. Tai reiškia, kad jie yra įsukami į žandikaulį toje vietoje, kurioje turės būti naujas dantis. Šios procedūros metu gali būti įsukami ir keli implantai. Sekantis žingsnis yra laukimas – jums reikės laukti kažkurį laiką, kol bus galima patvirtinti, jog tie implantai kuo puikiausiai prigijo. Kokį laikotarpį reikės laukti – pasakys specialistas.

Jeigu visi implantai yra sėkmingai prigiję, tada bus dedamos karūnėlės. Tos karūnėlės gaminamos dažniausiai iš porceliano ir jos būna pritaikomos būtent prie paciento dantų. Yra parenkama tiek spalva, tiek forma, jog galutinis rezultatas neleistų suprasti, kurie dantys ir tikri, o kurie yra implantuoti.