Buto įsigijimas pajūrio regione

Jau seniai svajojate apie nuosavą būstą Lietuvos pajūrio regione, kur galėtumėte praleisti vasaras, nebesukdami galvos dėl didelių būsto nuomos kainų? Tačiau iki šiol nuo tokio sprendimo jus atbaidydavo nemenkos nekilnojamojo turto kainos Palangoje, Nidoje ir kituose kurortiniuose pajūrio miesteliuose? Jei taip, tuomet kodėl gi jums nepasidomėjus Klaipėdos rajonui priklausančiais miesteliais? Tokiu atveju jūs galėtumėte sutaupyti kur kas daugiau lėšų ir taip pat mėgautis labai ramiu bei atpalaiduojančiu poilsiu. Vienas iš puikių pasirinkimų galėtų tapti Gargždai. Šis miestas nuo Klaipėdos yra nutolęs vos 17 km, todėl jums neturėtų kilti jokių nepatogumų pasiekiant Klaipėdą, Palangą, Pervalką ir kitas apylinkes.

parduodami butai GargzduoseŠiandien parduodami butai Gargžduose pasižymi labai patraukliomis kainomis, todėl jei nenorite investuoti pernelyg daug lėšų, tai gali būti tinkamiausias sprendimas. Žinoma, prieš perkant būstą reikėtų apgalvoti, kokie yra jūsų pagrindiniai lūkesčiai. Tai leistų jums lengviau nuspręsti, kuris nekilnojamojo turto objektas galėtų tapti geriausia investicija.

Kaip žinia, kiekvieno buto plotas yra skirtingas. Jei įsigytame bute planuojate gyventi tik šiltuoju metų laiku ir dažniausiai tik tuomet, kai atostogausite – puikiai suprantama, kad jums nebūtina orientuotis į labai didelės kvadratūros būstą. Tokiu atveju jums turėtų pakakti ir vieno ar dviejų kambarių buto (nebent turite didelę šeimą).

Taip pat vertėtų atsižvelgti ir į daugiabučio namo aukštą. Įprastai pirmajame ir paskutiniame aukšte esantys butai pasižymi žemesne kaina, tačiau tai neturėtų tapti pagrindiniu veiksniu, nulemsiančiu jūsų sprendimą. Nepamirškite pagalvoti ir apie saugumą (jei pirmajame aukšte esančio buto balkonas nėra įstiklintas) bei galimas papildomas išlaidas (pvz., jei gyvenant paskutiniame daugiabučio namo aukšte esančiame bute prakiurtų stogas).

Žinoma, būtina įvertinti ir kaimynystę, kadangi šiuo atveju jūs būstą pirktumėte savo ramiam poilsiui, o tai reiškia, kad tikrai nenorėtumėte buto įsigyti ten, kur nuolatos vyrauja didelis triukšmas ir yra kitų pašalinių ramybę drumsčiančių veiksnių. Taipogi atsižvelkite ir į buto būklę, šildymo tipą (pvz., ar tai yra centrinis, ar autonominis šildymas), daugiabučio namo statybos metus ir jo tipą bei galiausiai apsvarstykite kainą. Jei visą tai apgalvosite neskubėdami ir kruopščiai palygindami visus galimus variantus, galutinis sprendimas turėtų būti kuo puikiausiai atitinkantis jūsų lūkesčius.