Balansiniai dviratukai ir paspirtukai vaikams

balansiniai dviratukaiNorite savo vaiką palepinti nauju dviratuku ar paspirtuku? Turėtumėte pasidomėti kas yra balansiniai dviratukai. Jeigu jūsų atžala turi vos porą metukų, tai jį mokinti važinėti šia ratuota priemone gali būti labai paprasta. Balansinių dviratukų paskirtis yra padėti išlaikyti pusiausvyrą važinėjimosi metu. Trumpai tariant, jums nereikia ieškoti mažo dviračio su pagalbiniais ratais – jūsų vaikas gali naudotis tokiu dviračiu, kuris jų neturi, bet turi pagalbinę funkciją. Tokiu būdu jūs vaikas nejaus jokio diskomforto ir neklausinės kodėl, jūsų dviratis yra kitoks. Balansinių dviratukų pagrindinė savybė yra ta, kad jie neturi pedalų. Jais galima važinėti nuo nestataus kalno t.y. beveik lygioje vietoje su maža nuokalne.

Šių dviratukų pirkimas yra labai paprastas – didžiausios dviračių dalių parduotuvės gali pasiūlyti didelį asortimentą šių dviratukų ir jūsų vaikams. Paprasčiausiai, kiekviename mieste turėtumėte dairytis į šiuos gaminius parduodančius profesionalus, nes neretai pasitaiko atvejų, kad atsiranda tokių pardavėjų, kurie bando pasipelnyti iš naivių žmonių – labai pigūs balansiniai dviratukai būna nekokybiški – jie lūžta net jeigu ir yra iš metalo. Dažniausiai išlenda suvirinimo klaidos – per siūles dviratukai lūžta neatlaikę vaiko svorio, o tada ir sužeidimų galima patirti. Svarbiausia yra tinkamai pasirinkti dviračių pardavėją – jų galite ieškoti ir internete. Internetu balansinius dviratukus pirkti yra labai saugu, nes apie kiekvieną pardavėją galite gauti informacijos iš pirmų lūpų – buvusių pirkėjų.

Taip pat tokiose parduotuvėse yra pardavinėjami ir paspirtukai vaikams. Čia kalbame apie mažus vaikus bei paauglius. Skirtumas yra tas, kad mažiems vaikams paspirtukai kainuoja daug mažiau – jų ir dydis yra gerokai mažesnis. Ko gero nustebsite, bet yra ir paspirtukų paaugliams ar net suaugusiems. Lietuvoje sportas šiomis priemonėmis dar nėra toks aktyvus kaip užsienyje, tačiau ir tokių paspirtukų Lietuvoje rasti nėra sudėtinga. Siūlytume gerai apžvelgti kiekvieno pardavėjo siūlomą produkciją, nes neretai kai kurie prekybininkai prekiauja ir kiniškais gaminiais. Balansiniai dviratukai ir paspirtukai vaikams turi būti perkami atidžiai, nes tik tokiu būdu išvengsite galimų nelaimių. Skirkite pakankamą biudžetą ir šias priemones įsigysite kokybiškas.