Baidarės Vilnele – geriausia vasaros idėja

Jeigu jūsų atostogos jau baigėsi ir leidžiate ilgas ir saulėtas vasaros dienas karštame ofise, metas pokyčiams. Laiką, kurį leidžiate prie televizoriaus po darbo dienos, pakeiskite nuveikdami ką nors smagaus ir nepamirštamo. Baidarės Vilnele – tai pati geriausia idėja, kuria galite pasinaudoti. Pakaks suburti kelių draugų kompaniją ir leistis į kelių valandų nuotykį.

Baidarės VilneleTam, kad patirtumėte išties ekstremalius ir ištvermės reikalaujančius pojūčius, visai nereikia skristi dešimčių tūkstančių kilometrų iki Amazonės upės. Baidarės Vilnele – puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris yra pasiilgęs aštresnių pojūčių ir iššūkių vandenyje. Žinoma, toks plaukimas nebus toks pat pavojingas kai Pietų Amerikos džiunglėse, bet tikrai įdomesnis nei gulėjimas ant sofos.

Plaukiant Vilnele tikrai neteks nuobodžiauti. Maršrutas sudarytas taip, kad neliktų per daug laiko žvalgytis ir gėrėtis gamta (tai galite padaryti pasirinkę daug ramesnį maršrutą Nerimi). Viso plaukimo metu teks gerokai pavargti – nuolatos irkluosite, įveikdami sraunią upę, aplenkdami įvairias kliūtis (šakas, akmenis ir pan) ir, gali būti, turėsite sušlapti kojas ir persinešti baidarę, kai praplaukti nepavyks.

Ko gero, iš aprašymo supratote, jog baidarės Vilnele tikrai netiks itin ramiems ar visko bijantiems žmonėms, kaip kad puikiai tinka baidarės Nerimi. Dėl šios priežasties rinkdamiesi draugų kompaniją atsižvelkite į tai, ar jie sutiks taip aktyviai pramogauti. Kita vertus, kiekvienas turėtų džiaugtis bent pabandęs įveikti tokį iššūkį ir taip pajudėti iš savo „komforto zonos“.

Įveikę visą maršrutą ir jausdamiesi puikiai, galėsite savo pergalę pratęsti ir susirinkti su draugais prie laužavietės. Skanus maistas, gėrimai bei, žinoma, puiki kompanija leis puikiai praleisti vakarą ir, tikėtina, jog kitą dieną (ar pirmadienį) į darbą grįšite kupini naujų jėgų, idėjų bei kurdami planus kitiems susitikimams su draugais.

Taigi, užuot skundęsi, kad turite dienų dienas leisti darbo vietoje, imkitės pokyčių. Kelias valandas, kurias turite baigę darbus, išnaudokite aktyviai ir linksmai. Baidarės Vilnele leis patirti ekstremalių ir nepamirštamų pojūčių, taip pat suteiks galimybę linksmai praleisti laiką su geriausių draugų kompanija. Po tokios veiklos, pažadame, norėsite dar ir dar kartą sugrįžti į trasą.