Automobilių nuoma Vilniuje bei kituose miestuose. Ką reikia žinoti?

automobiliu nuoma vilniujeLietuvoje išsinuomoti automobilį yra labai paprasta, tačiau ekspertų teigimu, transporto nuomos paslaugomis labiau turėtų domėtis ir verslininkai, ir tie, kuriems transporto reikia ilgesniam laikui. Automobilių nuoma Vilniuje yra gerokai populiaresnė nei kituose miestuose ar miesteliuose. Vis dėlto – sostinėje pasirinkimas yra didesnis dėl gausesnio įmonių skaičiaus. Kaip bebūtų, daugumą jų dabar pateikia labai naudinga sąlygas. Kokios jos?

Verslas automobilius nuomotis gali ilgam laikui. Įmonėms, kurioms nesinori investuoti didžiulių sumų į automobilių įsigijimą, nuoma būtų geriausia alternatyva. Kai nuoma pasirenkama vos kelioms dienoms, mokama didesnė kaina. Tačiau, kai automobilis išsinuomojamas mėnesiui ar net ilgesniam periodui, kaina ženkliai mažėja. Ilgalaikės nuomos sutartys yra be galo naudingos tiems, kuriems transporto reikia ilgam laikotarpiui. Kai kuriais atvejais, ypač verslui, transportą nuomotis yra naudingiau nei jį pirkti.

Fiziniams asmenims galima rinktis automobilių nuomą su vairuotoju. Jeigu nusimato kažkokia šventė, kurios metu teks važiuoti gana ilgą kelią, tuomet reikėtų susimąstyti apie transporto nuomą kartu su vairuotoju. Matote, toks pasirinkimas naudinga dėl to, kad neteks rūpintis kelione patiems, tuo labiau – baimintis, kad nuosavas automobilis kelionės metu neužgestų. Įmonės nuomoja tvarkingus automobilius, o taip pat suteikia papildomas garantijas. Tarkime, jeigu šventės metu kažkur sugendate, tuomet įmonė iš karot reaguoja į tai ir atsiunčia naują transportą. Tokiu atveju, išvengiama nepageidaujamų nesklandumų.

Trumpalaikė nuoma nuo ilgalaikė skiriasi daug kuo. Kaip jau minėta, esminis skirtumas – automobilių nuomos kaina. Trumpam laikotarpiui nuomotis automobilį kainuos brangiau nei nuomojantis ilgesniam laikui. Tuo įsitikinti galite pasižiūrėję įmonės pateikta kainodarą. Automobilių nuoma trumpam laikotarpiui dažniausiai turi apribojimų dėl nuomos termino. Yra numatytas minimalus laikotarpis, kuriam galima išsinuomoti transportą.

Kuo prabangesnis transportas, tuo daugiau kainuos automobilio nuoma. Atminkite, nuomos kainą sudaro daug faktorių. Vienas iš jų – automobilio modelis. Juk savaime aišku, kad nuomotis prabangų automobilį kainuos žymiai daugiau nei nuomotis ekonominės klasės transportą.

Tad, gerai įvertinkite kokio transporto jums reikia ir būtinai skaitykite nuomos sąlygas. Jokiais būdais jų nepažeiskite, nes tai gali baigtis papildomomis išlaidomis.

Parengė: turbonuoma