Automobilis su vairuotoju – prabanga ar būtinybė?

Automobilis su vairuotoju

Nepaisant to, kad vis daugiau žmonių nuomojasi automobilį su vairuotoju, daugeliui ši paslauga vis dar asocijuojasi su išskirtine prabanga. Ir aš taip maniau, kol ne iš tuštybės, o netikėtai atsiradusios būtinybės, teko ja naudotis. Esu sužavėta tuo ką gavau.

Paslaugų kompleksas

Automobilis su vairuotoju pirmiausiai atriša Jums rankas ir suteikia visą pasirinkimo laisvę – ką, kada ir kur veiksite? Jums nerūpės jeigu nuleis padangą, nustosite su baime laukti technikinės apžiūros arba sekti draudimo poliso datas.

Su didžiausiu džiaugsmu vairuotojas nuvyks pasitikti svečių iš užsienio ir aprodys Jiems miestą, kol Jūs pabaigsite darbus ir galėsite prisijungti prie ošti bepradedančios kompanijos.

Pamažu, vairuotojas tapo kiekvienų švenčių, gimtadienių palydovu ir verslo dalimi. Tai yra žmogus, kuris pasirengęs Jums pagelbėti visais netikėtai iškilusiais klausimais.

Automobilis su vairuotoju

Mano biudžetas nėra guminis, kaip greičiausiai ir Jūsų. Esu iš prigimties racionalus sutvėrimas, kuris skaičiuoja, pliusuoja, o pajutęs nepasiteisinusių investicijų kvapą traukia į saugų uostą. Todėl ir šią paslaugą pirmiausiai įvertinau iš matematinės pusės. Paskaičiavau, kad per metus nuosavas automobilis atsieina apie penkis tūkstančius eurų. Nesijuokite, o patys paskaičiuokite – kurą, draudimą, sezoninį aptarnavimą. O jeigu kas nors suges kaina šaus kaip raketa į kosmosą.

Todėl sukus apsukus, o automobilis su vairuotoju nėra jau tokia prabanga. Turint omenyje, kad dirbu penkiolika minučių pėsčiomis nuo namų, o automobilio man reikia tik penktadienio vakarą su vaikinu išgerti po taurę šampano ir pasigrožėti saulėlydžiu Nidos kopose. Automobilis su vairuotoju – elegancija, patogumas, saugumas ir rafinuotumas – tai ko reikia.