Autobusų nuoma: ką turi žinoti klientai?

autobusu nuoma su vairuotoju kauneDomitės autobusų nuoma Kaune su vairuotoju? Keleivių vežimo paslaugos šiuo metu yra kaip niekad pigios! Iš Kauno galite keliaut ne tik po visus kitus Lietuvos miestus, bet ir į užsienį. Keleivių vežimo paslaugas teikiančios įmonės dabar siūlo patogų ir visus poreikius atitinkantį transportą tiek didelėms, tiek ir mažoms žmonių grupėms. Kelionių kainos tiesiogiai priklauso nuo keleivių skaičiaus ir pasirinkto maršruto. Organizuojantiems grupines keliones autobusais ar mikroautobusais, patartina kuo išsamiau paanalizuoti vežėjų keliamas sąlygas. Kiekviena įmonė gali nustatyti skirtingus reikalavimus, į kuriuos bus būtina atsižvelgti. Jeigu ketinate išvykti iš Kauno ar kito miesto, tuomet reikėtų kelionės maršrutą sudėlioti kuo kruopščiau, jog susidarytų kuo mažesnė kaina.

Autobusų nuomos paslaugas teikiančios įmonės nurodo, kad kiekvienas klientas įprastai turi mokėti skirtingą paslaugų kainą. Ji nustatoma išsiaiškinus visus klientų poreikius. Kiekvienas klientas turi nurodyti savo pageidavimus, o tada įmonės pateikia optimaliausius pasiūlymus.

Norint išsinuomoti autobusą ar mažesnį transportą, bus būtina nurodyti tokią informaciją:

Keleivių skaičius. Kiekvienas organizatorius turi pateikti informaciją kiek žmonių keliaus nuomojamu autobusu. Tai reikalinga tam, kad jog galioja tam tikri įstatymai. Jie numato, kad įmonės turi drausti keleivius pagal tam tikrus reikalavimus. Tad, jeigu planuojate kelionę, būtinai pateikite tikslų keleivių skaičių, jog įmonė žinotų kiek asmenų reikės apdrausti.

Kelionės maršrutas. Planuojantiems keliones su žmonių grupėmis, taipogi reikės nurodyti kur bus važiuojama. Tai reikalinga tam, kad įmonė galėtų sudėlioti kelionės taškus taip, jog keliaujant būtų sugaištama kuo mažiau laiko. Kuo trumpesnė kelionė – tuo mažesnė autobuso nuomos kaina.

Lankomos vietos. Jeigu kelionės bus ekskursinė, tuomet reikės nurodyti kurios vietos bus lankomos ir kiek laiko jose bus praleidžiama. Tuomet įmonė galės kruopščiau paskaičiuoti kiek laiko truks visa kelionė. Kaip minėjome, kelionės kainai įtaką daro nuomos laikas. Tad, kuo daugiau lankomų objektų, tuo didesnę nuomos kainą teks mokėti.

Pabrėžtina, kad nevalia pažeisti įmonių keliamų reikalavimų. Jos gali atsisakyti teikti paslaugas, jeigu kelionės eigoje pasikeis jūsų planai. Jūs būsite vežami ten, kur buvo sutarta iš anksto.