Audiniai užuolaidoms: 3 dažniausiai sklandantys mitai

Tinkamai parinkti audiniai užuolaidoms bet kokio stiliaus namų interjerui suteikia išskirtinumo, puošnumo bei pripildo kambarį elegancijos. Tačiau galutiniam audinių užuolaidoms pasirinkimui neretai įtakos turi ir erdvėje sklandančios įvairios nuomonės, kurios ne visada būna pagrįstos. UAB ,,Iks Forma“ dizaineriai paneigia 3 dažniausiai sklandančius mitus apie audinius užuolaidoms.

1. MITAS. Audiniai naktinėms užuolaidoms apsunkina kambario interjerą

Šiuolaikiškas, neapkrautas namų interjeras jau kuris laikas yra populiarus ir daugelio mėgstamas, tačiau pasitaiko nuomonių, kad audiniai naktinėms užuolaidoms jį apsunkina. Tačiau tai – netiesa. Naktinės užuolaidos kambaryje užima papildomos vietos, tačiau jokiu būdu jo neperkrauna, priešingai – suteikia jam puošnumo.

Verta paminėti, kad šiandien audinių naktinėms užuolaidoms pasiūla yra labai plati, todėl skirtingi užuolaidų salonai savo klientams gali pasiūlyti ne tik didelį įvairių spalvų, raštų ir kt. audinių užuolaidoms pasirinkimą, bet taip pat ir kokybiškus įvairių tekstūrų audinius. Tad, norėdami savo namuose išlaikyti minimalistinį, klasikinį ar skandinavišką interjero stilių, rinkitės iš lengvo, plono, švelnaus audinio pasiūtas naktines užuolaidas.

Lengvumo pojūtį namuose taip pat gali suteikti šviesių, pastelinių spalvų audiniai naktinėms užuolaidoms. Be to, šie audiniai naktinėms užuolaidoms vizualiai padidina erdvę.

2. MITAS. Audiniai užuolaidoms Vilniuje reikalauja ypatingos priežiūros

Audiniai užuolaidoms Vilniuje, skirti naktinėms užuolaidoms siūti, dažniausiai būna nepermatomi, tankūs ir sunkesni nei dieninių užuolaidų. Dėl šios priežasties dažnas mano, kad šiuos audinius naktinėms užuolaidoms sudėtinga prižiūrėti: nepatogu nuimti, išskalbti, vėl užkabinti ir pan.

Reikėtų paminėti, kad praktiški, tamsesnių atspalvių audiniai naktinėms užuolaidoms nereikalauja ypatingos priežiūros. Ant tamsių naktinių užuolaidų mažiau matyti purvas ir įvairios dėmės, todėl jas galima skalbti retai (neretai vos kartą per metus). Tiesa, užuolaidų valymo darbus galima patikėti ir specialistams – taip užuolaidų audinių priežiūra dar labiau supaprastėja.

Norėdami ilgesniam laikui pamiršti apie užuolaidų priežiūros rūpesčius, apsvarstykite audinių užuolaidoms impregnavimo galimybę: taip audiniai bus apsaugoti nuo dulkių bei kitų nešvarumų.

Ilgainiui apdulkėjus naktinių užuolaidų audiniams, šiuos galima paprasčiausiai nusiurbti dulkių siurbliu (nereikėtų baimintis dėl audinių būklės, nes kokybiški, patvarūs, patikimų gamintojų naktinių užuolaidų audiniai nesusigadina).

3. MITAS. Audiniai užuolaidoms internetu ar užuolaidų salonuose brangiai kainuoja

Kartais klaidingai manoma, kad, norint susikurti išties išskirtinį, elegantiškai ir prašmatniai atrodantį namų interjerą, įvairiems dizaino elementams, tarp jų ir audiniams užuolaidoms internetu, reikia išleisti krūvas pinigų. Tačiau šį mitą taip pat galima drąsiai paneigti.

Audiniai užuolaidoms internetu jau seniai nėra nepasiekiama prabanga, todėl kiekvienas, atsižvelgdamas į savo poreikius bei esamą interjerą, gali sau leisti išsirinkti gražiausias užuolaidas namams. Skirtingi naktinių ir dieninių užuolaidų gamintojai siūlo itin platų įvairių stilių, spalvų, raštų ir kt. audinių užuolaidoms pasirinkimą įvairiomis kainomis.

Bene didžiausias užuolaidų salonas Lietuvoje ,,Iks Forma“, įsikūręs didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, – savo klientams siūlo rinktis stilingus audinius užuolaidoms, padėsiančius sukurti namuose išties jaukią atmosferą. Taupantiems laiką, audiniai internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. UAB ,,Iks Forma“ taip pat siūlo patrauklų kainos ir kokybės santykį, todėl atrasite ne tik piniginei draugiškas kainas, bet ir įsigysite kokybiškus, ilgaamžius bei patikimų, rinkoje gerai žinomų gamintojų gaminius.