Atostogos Zarasuose – baidarių nuoma, poilsis sodyboje ir laisvalaikis su draugais

Jeigu renkatės kur praleisti šią vasarą atostogas, tikrai vienas iš geriausių pasirinkimas būtų poilsis Zarasuose ir jo apylinkėse. Tai dar mažai atrastas kraštas, kadangi yra rytinėje Lietuvos dalyje, todėl dažniau atostogoms renkamasi važiuoti į visai kitą Lietuvos kraštą – Palangą. Tačiau nereikia vien apsiriboti ir kiekvienais metais važiuoti į tą pačią vietą, reikia išbandyti ir kitus regionus ir pamatyti kokia mūsų Lietuva yra skirtinga. Zarasų rajone yra daug laisvalaikio praleidimo galimybių: ekskursijos, pažintiniai objektai, baidarių nuoma, poilsis sodybose ar stovyklavietėse prie ežerų.

Zarasų rajono vizitinė kortelė – unikali ir vienintelė tokia gamta Lietuvoje. Šis regionas lyg sumažinta Suomija, kuri pasižymi miškais, tankiu ežerų ir upių tinklu, kalvotomis teritorijomis, bei neurbanizuota aplinka. Tai visiškai priešingas regionas, nei Dzūkija ar Žemaitija. Todėl atostogos ir, pavyzdžiui, baidarių nuoma šiame regione jums paliks daug neišdildomų įspūdžių. Tad geriausia jau dabar pradėti planuotis atostogas šiame rajone, nes sodybos jau labai greitai gali būti užimtas, o ypač dėl plaukimo baidarėmis rezervacijos, kadangi sezonas yra trumpas, o baidarininkų nuomininkų yra daugybė.

Baidarių nuomaPlaukiant šiame rajone baidarėmis, tai jūs upėse pamatysite daug nepaliestos žmogaus rankos gamtos, kadangi regione yra mažai sodybų ar ūkių. Todėl tikrai suprasite kodėl vieną kartą čia atvykę turistai, nori atvažiuoti ir per sekančias atostogas. Čia yra tankus ežerų tinklas todėl pasiplaukiojimas valtimi irgi suteiktų daug emocijų ir paliktų neišdildomų įspūdžių. Baidarių nuoma Zarasų rajone yra tikrai teisingas pasirinkimas, kadangi čia upės yra tikrai išskirtinės, kadangi teka miškingomis teritorijomis. Vienoje atkarpoje būna lapuočiai miškai, kitoje spygliuočiai ir taip nuolatos kinta gamta.

Taigi, jeigu norite išbandyti visai kitą regioną, tikrai siūlome atvažiuoti atostogauti į Zarasų rajone. Kadangi čia gamta yra unikali: daugybė ežerų, miškingos teritorijos, neurbanizuotas kraštovaizdis, kalvotos reljefas ir daugybė kitų privalumų. Regionas tikrai išsiskiria nuo kitų, norinti tuo įsitikinti verta pasinaudoti baidarių nuoma. Tokiu būdu geriausiai pasimatyti kuo regionas išsiskiria ir pamatysite kokia yra natūrali mūsų šalies gamta.