Atostogos keliones šalyse – be tūkstantinio biudžeto

i graikijaNorėtumėte viską mesti ir leistis į kelias dienas ar net savaites trunkančią kelionę po įvairias šalis? Dabar tai padaryti galite itin paprastai. Jums tikrai neprireiks didžiulio biudžeto. Štai, skrydžiai į Graikiją, į Belgiją ar kitas Europos šalis jums atsieis vos nuo kelių dešimčių eurų. Žinoma, galite rasti dar naudingesnių pasiūlymų, kur kainos už lėktuvų bilietus siekia viso labo keletą eurų. Rinkdamiesi pigių skrydžių bendroves, jūs sutaupote ženkliai didesnes sumas nei renkantis kelionių agentūrų pasiūlymus. Žinoma, užsakydami bilietus savarankiškai, nepamirškite, kad ir dėl visų kitų paslaugų teks gaišti laiką patiems. Nors kai kuriems žmonėms atrodo, kad keliauti svetur yra didžiulė prabanga, būtina suprasti, kad taip nėra.

Daugelis žmonių galvoja, kad atostogoms taupyti reikia ilgą laiką. Jeigu pasirenkamos netgi kelios šalys, tuomet manoma, kad biudžetas turi būti tūkstantinis. Tikrai taip nėra. Patyrę keliautojai vos už kelis šimtus eurų sugeba išgyventi ir maloniai praleisti laiką kitoje šalyje netgi visą mėnesį. Svarbiausia yra tinkamai pasirinkti šalis, jomis pasidomėti ir aišku – būtina viską organizuoti patiems. Taip galėsite rinktis kas jums būtų naudingiau. Kelionių agentūros už kelis šimtus eurų ko gero jums pasiūlys atostogas kažkuriame kurorte, o svarbiausia – jos truks savaitę ar dvi. Tad, patys padarykite išvadas.

Jeigu nusprendėte, kad savo atostogas planuosite be jokių tarpininkų, tuomet reikėtų pradėti nuo šalių pasirinkimo. Jums reikia pasižiūrėti kokia yra pasirinktos šalies ekonominė padėtis. Pavyzdžiui, Graikija yra gilioje recesijoje, todėl ten atostogauti būtų labai pigu. Visos paslaugos ir pramogos dabar ten kainuoja daug mažiau nei prieš krizę.

Ieškant būdų išvengti milžiniškų išlaidų, taipogi iš anksto vertėtų pasidomėti kokiu transportu keliauja vietiniai gyventojai. Pasižiūrėkite jų kainas. Būtina pabrėžti, kad kiekvienoje šalyje iš turistų bandoma išvilioti pinigus nepagrįstai aukštomis kainomis, tad prieš naudodamiesi taksi paslaugomis, tiesiog iš anksto nurodykite kur norite važiuoti ir kiek jums tai kainuos.

Pigiausiai pailsėti galėsite tuomet, kai pasirinksite ekonominės klasės skrydžius, kuriuos siūlo populiariausios pigių skrydžių bendrovės. Toliau – tik smulkmenos.