Ar lengva gauti kreditą iš banko?

mymoney.ltŠiuo metu kreditų birža plečiasi, todėl kreditai iš banko įsigijo nemažai konkurentų. Žinoma, gauti kreditą iš banko vis dar galima – dabar yra populiariausios paskolos studentams ir asmeninės paskolos iki 1500 eurų. Kalbant apie paskolas studentams, Jūs galite teikti paraiškas tik prieš mokslo metus – daugelis bankų sudarinėja eiles studentų, kurie yra pareiškę norą gauti paskolas ir tikrai ne kiekvienam jas duoda. Yra atsižvelgiama ne tik į Jūsų kreditingumo istoriją, bet ir į Jūsų pajamas prieš tai gautas pajamas.

Asmeninis kreditas iki kelių tūkstančių eurų gali būti lengvai suteiktas, jeigu Jūsų kredito istorijoje nėra jokių pradelsimų. Kitaip tariant, jeigu visuomet laiku vykdėte savo įsipareigojimus, tuomet bankas turėtų Jums suteikti asmeninį kreditą su pakankamai mažomis palūkanomis.

Kalbant apie stambesnius kreditus, pavyzdžiui, paskolas būstui, juos bus gana sunku gauti, jeigu prieš tai daug kartų ėmėte greituosius kreditus, kadangi bankas labai griežtai žiūri į Jūsų kredito istoriją. Žinoma, jeigu sugebate įrodyti, kad Jūsų kredito istorija yra nepriekaištinga, tuomet turėsite šansų gauti ir gana stambią bei ilgalaikę būsto paskolą iš mymoney.lt.

Jei netikėtai prireikė pinigų, tuomet visuomet galite kreiptis į greituosius kreditus. Šio tipo kreditai pastaruoju metu tapo pasiekiami beveik kiekvienam pilnamečiui asmeniui. Jie yra galimi ir internetu, ir net SMS žinute. Tačiau jeigu norite gauti tokį kreditą, taip pat turite turėti pakankamai gerą kreditinę istoriją – negali būti jokių nesumokėtų įsiskolinimų – dažniausiai bet kokie kreditoriai vengia išduoti paskolas būtent tokiems žmonėms. Tiesa, Jūs vis vien turėsite galimybę gauti paskolą už užstatą, tačiau be laiduotojo ir užstato labai menka tikimybė.

Jeigu greitieji kreditai Jums yra naujiena, tuomet galite pasinaudoti gana patogia akcija – pirmasis kreditas nemokamai. Dažniausiai tokias akcijas skelbia įmonės, kurios teikia greituosius kreditus internetu http://mymoney.lt/greitos-paskolos/. Jūs turėsite galimybę pasiskolinti pinigų sumą iki kelių tūkstančių litų, o terminas turėtų būti iki keleto mėnesių. Laiku sumokėję šį finansinį įsipareigojimą, Jūs neturėsite mokėti jokių palūkanų.