Anticeliulitinis masažas – efektyvi pagalba kūno linijų tobulinimui

Anticeliulitinis masažas

Masažo nauda kūnui yra tiek pat svarbi, kaip ir mankšta arba sveikas gyvenimo būdas. Masažas atliekamas ne tik tam, kad atsipalaiduotume, bet ir atkurtume sutrikusią medžiagų apykaitą, sustiprintumėme kraujagyslių sistemą ir jungiamuosius audinius, pagerintume limfotakos tėkmę. Po tam tikro skaičiaus procedūrų pamatysite akivaizdžius rezultatus, kurie džiugins jus ir suteiks jums pasitikėjimo.

Daugelis specialistų numato celiulito atsiradimą įtakojančius veiksnius, tokius kaip žalingas rūkymas, nepakankamas skysčių kiekis ir hormoniniai pokyčiai organizme, ligos ir t.t., tačiau nereikia užmiršti, kad vieną iš jų gali įtakoti ir genetika. Nors ir gyvenate laikydamiesi sveikos gyvensenos principų, daugelis susiduriate ar teks susidurti su šia problema.

Efektyvi pagalba – anticeliulitinis masažas, kuriuo suaktyvinsite poodinį riebalinį sluoksnį, kuriame kaupiasi riebalinės atsargos sustingdydamos kraujotaką ir limfotaką, dėl to šio masažo paskirtis yra pagerinti mikrocirkuliaciją ir limfos tekėjimą, sustiprinti jungiamąjį audinį tam, kad išlaikytų rieblinių ląstelių spaudimą, dėl ko dažniausiai atrofuojasi poodinis sluoksnis, sudarydamas sąlygas celiulito uždegiminio proceso atsiradimui.

Mūsų organizmas pabunda iš miego tik tuomet, kai pradedame imtis efektyvių priemonių celiulito padariniams šalinti. Ne tik pradėję rūpintis savimi, sportuodami, valgydami tikamus maisto produktus ir propaguodami sveiką gyvenseną, bet ir pasinaudoję masažisto paslaugomis, suteikiame progą sau ir savo kūnui pakeisti tiek išorinę, tiek ir vidinę savijautą atliekamomis procedūromis (anticeliulitiniu masažu, limfodrenažiniu masažu, vaakuminiu masažu).

Išsirinkę profesionalų masažo saloną ir kreipęsi į tikrus savo srities specialistus, sulauksite pasiūlymų ir patarimų, kaip įveikti šią nemalonią odos problemą, su kuria šiandien susiduria labai didelė dalis žmonių. Greičiausiai jums taip pat pasiūlys įsigyti produkcijos, kurią galėsite naudoti namuose – tai gali būti tiek kremas, tiek gelis ar netgi serumas. Įsigyję vienokį ar kitokį produktą būtinai perskaitykite informaciją apie produktą tam, kad nepakenktumėte savo odai. Galite neabejoti, kad reguliariai profesionalų atliekamas anticeliulitinis masažas bėgant laikui pašalins „apelsino žievelės“ odą ir suteiks norimą išvaizdą. Taigi, belieka pasirinkti jūsų reikalavimus atitinkančius masažo specialistus ir pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis.