Anglija Lietuva – kelionė mikroautobusu

Anglija LietuvaBene kasdien įvairiose žiniasklaidos priemonėse girdime apie nepaliaujamai didėjančius emigrantų srautus. Kai kuriems žmonėms tai kelia didelį susirūpinimą, o tuo tarpu kitiems atrodo, kad tai yra sveikintina iniciatyva, jei savoje šalyje nepavyksta oriai gyventi. Akivaizdu, kad kiekvienas turime savo nuomonę, tačiau, kad ir kokia ji bebūtų – emigrantų skaičius nuolatos didėja ir tai yra faktas, kurio negalima paneigti. Didžiajai daliai mūsų tautiečių Anglija Lietuva jau seniai yra tapusios tomis šalimis, kurias jie gali vadinti savo namais.

Kadangi vis dėlto nemažai žmonių savo tėvynės pasiilgsta, visiškai natūralu, kad stengiasi kaip įmanoma dažniau į ją sugrįžti ir aplankyti Lietuvoje likusius šeimos narius ir draugus. Tačiau, jei norime nešvaistyti savo sunkiai uždirbtų pinigų, kelionėms Anglija Lietuva turėtume pasirinkti mikroautobusus. Pakanka paskaičiuoti, kiek pinigų tektų pakloti kaskart skrendant lėktuvu, ir nebekyla jokių klausimų, kodėl kelionės mikroautobusais yra palankesnis sprendimas.

Dar vienas svarbus niuansas yra susijęs su bagažo klausimu. Ne paslaptis, kad svetur iškeliavę mūsų tautiečiai, reguliariai siunčia įvairias siuntas Lietuvoje gyvenantiems šeimos nariams. Tokiu būdu jie bando padėti savo artimiesiems. Tačiau jei siuntos būtų siunčiamos ne mikroautobusų pagalba, vargu ar ilgainiui tai atsipirktų. Todėl mikroautobusus jau ilgą laiką pasirenka ir ne tik tie žmonės, kurie nori nukakti į Angliją ar sugrįžti į Lietuvą, tačiau ir tie, kurie už prieinamą kainą nori transportuoti vieną ar kitą didesnę siuntą.

Jei iki šiol dar neteko naudotis šiomis paslaugomis ir dabar jaučiatės ganėtinai skeptiškai – pats metas pakeisti savo požiūrį. Dabartiniai šių paslaugų teikėjai labai didelį dėmesį skiria savo klientų aptarnavimui. Tai reiškia, kad į Angliją (arba iš jos) važiuojant mikroautobusu, nei vienas klientas nesijaučia nepatogiai. Naujuose ir techniškai tvarkinguose mikroautobusuose yra daug laisvos vietos ne tik norint ištiesti savo kojas, bet ir ramiai bei komfortiškai pamiegoti. Be to, kadangi įprastai kelionės prailgsta, mikroautobusuose yra įrengtos DVD sistemos, leidžiančios keleiviams žiūrėti jų mėgstamus filmus ir tokiu būdu kur kas smagiau praleisti laiką.

Negalima nepaminėti ir keleivių draudimo. Tai ypač svarbu kiekvienam, norinčiam visos kelionės metu jaustis saugiai ir užtikrintai dėl bet kokių nenumatytų situacijų. Už šį draudimą jums nieko nereikia mokėti, todėl sutaupote papildomų lėšų, o tuomet, jei su savimi norite gabenti daugiau bagažo, visuomet galima pasiderėti ir susitarti dėl palankiausios kainos.