Akių šešėliai: kaip sukurti tobulą makiažą?

akiu seseliu bazeSakoma, kad tobulai bei tinkamai atliktas akių makiažas yra vienas svarbiausių idealios išvaizdos atributų. Jei ir jūs norite pasidaryti puikų akių makiažą savo jėgomis, tokiu atveju turite prisiminti, kad egzistuoja ne vienas patarimas, kuris tikrai gali praversti. Taigi, kokius patarimus jau dabar verta įrašyt į savo užrašų knygutę ir prisiminti reikiamiausiu metu?

Visada naudokite akių šešėlių pagrindą

Vienas svarbiausių patarimų, kurį yra būtina prisiminti, tas, kad visada yra būtina naudoti akių šešėlių pagrindą. Tai yra verta daryti dėl kelių priežasčių: visų pirma, jis sukurs lygų paviršių, ant kurio bus paprasta tepti šešėlius, antra – bus reguliuojamas odos riebalų išsiskyrimas, tad makiažas išsilaikys ilgiau.

Makiažas bus tobulas, jei gebėsite tinkamai paryškinti savo akių spalvą

Kalbant apie akių makiažą, verta prisiminti, kad labai svarbų vaidmenį vadina ir spalvos.  Ar žinote, kad viena tobulo akių makiažo paslapčių yra gebėjimas paryškinti savo natūralią akių spalvą. Tačiau, kaip žinoti, kada ir kokia spalva tinka? Viskas labai paprasta, tereikia prisiminti keletą taisyklių: štai, pavyzdžiui, jei turite žalias akis, jums tiks slyviniai bei rausvi šešėliai; jei turite mėlynas akis, rinkitės persikų, bronzos, pilkšvą spalvas, na, o rudų akių savininkėms puikiai tiks visi atspalviai.

Investuokite į šepetėlius

Dauguma merginų yra linkusios manyti, kad tik akių šešėliai yra svarbūs, tačiau ne ką mažiau svarbūs yra ir šepetėliai – tik aukštos kokybės šepetėliu tinkamai užtepsite akių šešėlius. Taigi, belieka tik prisiminti, kad akių vokams skirti šepetėliai yra ta priemonė, į kurią verta investuoti.

Makiažo fiksatorius – būtinas

Kai akių makiažas yra atliktas, savaime suprantama, norisi kuo ilgiau juo pasidžiaugti, tačiau tam, kad šis noras išsipildytų, prireiks vienos priemonės. Tai – akių makiažo fiksatorius,

Taigi, jau pasidalijome ne vienu pastebėjimu, kaip sukurti tobulą akių makiažą, na, o kol kas svarbu pasakyti, kad jį kuriant akių šešėlių bazės yra viena labiausiai galinčių praversti priemonių. Visa nesvarbu, kokiu būdu bus įsigyjamos akių šešėlių bazės – internetu ar įprastame grožio prekių salone, svarbiausia – pasirinkti tinkamą produktą.