Akiniai nuo saulės

akiniai nuo saulesSaulei pradedant šviesti vis ilgiau, siūloma jau iš anksto pasirūpinti akių apsauga. Akiniai nuo saulės dabar yra parduodami tiek internetu, tiek ir paprastose parduotuvėse ar turguje. Vis dėlto, ekspertai pabrėžia, kad kitose vietose siūlomi akiniai yra ne itin kokybiški, o neretais atvejais – netgi kenkiantys regėjimui. Tai liečia tuos gaminius, kurie yra laikomi garsių prekinių ženklų klastotėmis. Tokie akiniai dažniausiai kainuoja vos keletą eurų, todėl stebėtina, kad žmonės paskui skundžiasi jų kokybe. Turguje taip pat dauguma akinių yra nekokybiški – ten tiesiog prekiaujama kiniška produkcija. Jeigu ieškote kokybiškų akinių nuo saulės, tai siūlytume juos pirkti internetu iš el. parduotuvių arba tiesiog rinkitės optikos salonus.

Internetu jūs galite įsigyti įvairių stilių akinius už prieinamą kainą. Įdomiausia tai, kad el. parduotuvės gali pasiūlyti puikų kokybės ir kainos santykį. Ten akiniai taip pat parduodami pagal prekinius ženklus. Kas liečia optikos salonus, tai juose taip pat yra daug pasiūlymų. Tiesa, optikos salonuose neretai akiniai nuo saulės yra brangesni nei perkant internetu, tačiau pačių akinių jums pirkti nėra būtina, jeigu juos jau turite – tiesiog pakeičiate lęšius.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad kai kurie prekybininkai prekiauja garsių firminių ženklų akiniais visiškai neturėdami teisės to daryti. Matote, kai kurie gamintojai suteikia pardavėjams oficialaus platintojo statusą, o tai reiškia, kad tik platintojas gali prekiauti tam tikra produkcija. Kartais pardavėjams netgi nurodoma įsigyti frančizę, jeigu jie nori prekiauti kažkokio gamintojo akiniais. Internetu jūs galite taip pat įsigyti klastotes, bet to išvengti galėtumėte jeigu rinktumėtės patikimas vietas.

Klastotes dažniausiai pardavinėja paprasti žmonės ir tai įprastai daroma per skelbimus. El. parduotuvės nerizikuoja su klastočių prekyba, nes jos veiklą yra įregistravusios, todėl jos, galima sakyti, yra po padidinamuoju stiklu. Tie, kurie prekiauja klastotėmis, dažniausiai tai daro neturėdami teisės ir nemokėdami mokesčių. Jie užsiima nelegalia prekyba. Norint įsigyti kokybiškus firminius akinius nuo saulės, siūlytume rinktis tik žinomas el. parduotuves, oficialius platintojus arba optikos salonus.