Adblue tirpalas

adbueSunkvežimių naudojimas krovinių gabenimo versle yra ko gero vienintelis būdas didesnius siuntų kiekius pervežti reikiamu metu. Svarbiausia yra tai, jog čia itin nemažai išlaidų patiriama būtent jų paruošimo darbui metu, nes ne paslaptis, jog tenka dažnai keisti pačių sunkvežimių detales, o taip ir kuro sąnaudos yra įtraukiamos į didžiausią išlaidavimą sukeliančių faktorių sąrašą. Norint sutaupyti krovinių gabenimo sąnaudas, būtina savo transportą aprūpinti naujausių technologijų kūriniais, kurie padės supaprastinti visą keliavimo procedūrą su mažesniais krovinių gabenimo kaštais.

Svarbiausia yra tai, jog keliaujant ilgus atstumus yra sudeginama itin daug degalų, todėl čia visa problema yra būtent variklio tipe. Jeigu jūsų transportas naudoja eilines degalų naudojimo sistemas, tai faktas, jog važiuojant benzinu teks nemažai išlaidauti. Tokiais atvejais yra įrengiamos specialios kuro sistemos, kurių dėka yra suvartojama mažiau degalų arba toks pats kiekis, tik jau kito kuro tipo. Dažniausiai yra pasinaudojama galimybėmis variklio darbui naudoti dyzelinį kurą arba dujas, tačiau tai nėra vienas iš patraukliausių variantų Lietuvoje ir kitos šalyse.

Šiuo metu nemažai autotransporto versle įsikūrusių bendrovių poreikiai yra nemaži, todėl dabar nemažai šios srities atstovų gali pasidžiaugti galimybe naudoti sistemą su Adblue. Kas tai yra? Tai cheminė medžiaga, o trumpiau tariant – karbamido tirpalas, kuris naudojamas dažniausiai sunkiojoje autotransporto veikloje. Šio tirpalo sudėtis ir pritaikyta sistema leidžia sunkvežimiams sunaudoti mažiau degalų kelionių metu, o tai iš ties yra vienas geriausių taupymo būdų,

Karbamido tirpalas yra naudojamas beveik kiekvienoje krovinių gabenimo bendrovėje Lietuvoje, nes šiuo metu tai yra patraukliausias būdas išvengti didelių kuro sąnaudų keliaujant, kas ženkliai padidina turimą biudžetą. Šios tirpalo platinimas yra griežtai kontroliuojamas visame pasaulyje, todėl jo pardavimas turi būti tik kartu pateikiant jo sertifikatą. Verta pastebėti, jog neretai pasitaiko atvejų, jog šio tirpalo gaminimo ar skiedimo imasi pavieniai asmenys, tačiau toks dalys yra draudžiamas, nes paprasčiausiai šio tirpalo kokybė tampa prastesnė ir mažiau veiksminga vartotojams. Tik sertifikuotas Adblue yra naudojamas autotransporto versle, todėl jokiu būdų šio tirpalo nepirkite iš neaiškių pardavėjų, kurie negali pateikti reikalingo sertifikato.

Jeigu susidomėjote šia galimybe sumažinti keliavimo išlaidas, tai siūlytume apie šį tirpalą pasidomėti plačiau, o labiausiai rekomenduojame tiesiog pasiteirauti vieno geriausių pardavėjų – UAB Toverta. Jų dėka, reikalingą šio tirpalo kiekį gausite už jums prieinamą kainą.