4 efektyvūs svorio metimo būdai

skrandzio apylankos operacijaNet jei ir nesate sveikatos specialistai, ko gero, puikiai žinote, kad žmogui tikrai nevertėtų viršyti kūno masės indekso, kadangi tokiu atveju smarkiai rizikuojama savo sveikata. Belieka tik pridurti, kad išvada – vienintelė: svorį mesti yra tiesiog būtina iki tol, kol bus pasiektas reikiamas kūno masės indeksas. Tačiau ir tai dar ne viskas – jei norite pačių geriausių rezultatų, turite rinktis efektyvius svorio metimo būdus. Kokius pasirinkti?

Skrandžio apylankos operacija

Kartais vienintelis pasirinkimas, galintis atnešti iš tiesų efektyvių rezultatų, lieka medicininė intervencija. Skrandžio apylankos operacija dažnu atveju yra vienas geriausių pasirinkimų, kadangi jos metu sumažinamas skrandžio tūris. Taigi, tai reiškia vienintelį dalyką – žmogui pasisotina kur kas mažesnio maisto kiekiu, tad sudaromos visos sąlygos svorio metimui.

Dietologų sudarytas valgiaraštis

Ne paslaptis ir tai, kad žmogaus valgomas maistas bei svorio metimas yra glaudžiai tarpusavyje susiję dalykai. Taigi, nuo ką ir kokiomis porcijomis suvalgote, iš dalies priklausys ir jūsų kūno svoris. Norite, kad jis būtų mažesnis? Būtina kreiptis į dietologus, galinčius jums sudaryti valgiaraštį, orientuotą būtent į tuos rezultatus, kuriuos ir norite apsiekti. Ne paslaptis, kad nemaža dalis antsvorio turinčių žmonių neatsispiria pagundai laikytis įvairiausių dietų. Vis dėlto, lyginant su profesionalų dietologų sudarytu valgiaraščiu, jos nėra tokios efektyvios, priešingai, kai kuriais atvejais gali netgi pakenkti žmogaus sveikatai.

Maisto netoleravimo testas

Reikia akcentuoti, kad kartais žmogui svorio numesti nepasiseka dėl vienos labai paprastos priežasties – jis valgo netinkamą maistą, t.y., tokį, kokio iš tiesų jo organizmas netoleruoja. Taigi, belieka tik pridurti, kad žmogui labai svarbu žinoti, kokį maistą jos gali vartoti, o kurio – ne. Šiuo atveju idealiu pasirinkimu tampa maisto netoleravimo testas, kurį atlikus paaiškėja, kokių maisto produktų turėtų atsisakyti žmogus tam, kad padailintų savo kūno linijas.

 

Daugelis žmonių žino, kad treniruotė gali būti veiksmingas būdas sumažinti kūno svorį. Vis dėlto, nereikėtų rinktis tokios treniruotės, kurios metu nebūsite prižiūrimi specialistų, priešingai, treniruotė, kurios metu jus prižiūrės profesionalai, yra pats geriausias pasirinkimas.